Undervisningspersonale

Anna Laila With Due

Anna Laila With Due

  • Gitar
  • Piano

Epost: anna.laila.with.due@molde.kommune.no

Tlf.: 71213135

Mobil: 95797361


Anne Karin Korsbrekke

Anne Karin Korsbrekke

  • Piano


Arne Torvik

Arne Torvik

  • Band - rytmisk piano / tangent
  • Bandsamspill
  • Piano

Epost: arne.torvik@molde.kommune.no

Mobil: 95866939


Arnt Inge Sæter

Arnt Inge Sæter

  • Klarinett
  • Piano
  • Saxofon
  • Trekkspill

Epost: arnt.inge.saeter@molde.kommune.no

Mobil: 90024803


Arnt Inge Torheim

Arnt Inge Torheim

  • Band - rytmisk gitar
  • Bandsamspill
  • Gitar

Epost: arnt.inge.torheim@molde.kommune.no

Mobil: 91738200


Boyan Belovsky

Boyan Belovsky

  • Band - rytmisk gitar
  • Bandsamspill
  • Gitar

Epost: b.k.belovsky@gmail.com

Mobil: 92606076


Brit Polden Sande

Brit Polden Sande

  • Kunst 1.-2. kl.
  • Kunst 5.-7. kl

Epost: britpolden@hotmail.com

Mobil: 48038670


Cesilie Torheim

Cesilie Torheim

  • Klarinett

Epost: cesilie.torheim@molde.kommune.no

Mobil: 99787227


Elisabeth Ludwig

Elisabeth Ludwig

  • Dans - 3 - 5 år knøttedans
  • Dans - 1.- 2. trinn barnedans
  • Dans - 3. trinn klassisk-jazz
  • Dans - 4.-5. trinn
  • Dans - 6.-8. trinn
  • Dans - fra 9.trinn

Epost: elisabeth.ludwig@molde.kommune.no

Mobil: 96847956


Geir Opstad Heggdal

Geir Opstad Heggdal

  • Bratsj
  • Fele - folkemusikk
  • Fiolin
  • Orkester

Epost: geir.heggdal@molde.kommune.no

Tlf.: 71111520

Mobil: 90839826


Gøril Roesen

Gøril Roesen

  • Dans - 3 - 5 år knøttedans
  • Dans - 4.-5. trinn
  • Dans - fra 9.trinn

Epost: golladans@hotmail.com

Tlf.: 97028429

Mobil: 97028429


Halvor Holm

Halvor Holm

  • Saxofon

Epost: halvor.holm@molde.kommune.no

Tlf.: 71228230

Mobil: 90183488


Hans Iversen

Hans Iversen

  • Piano
  • Sang

Epost: hans.iversen@molde.kommune.no

Tlf.: 71490922

Mobil: 99383469


Hans-Petter Gyldenskog

Hans-Petter Gyldenskog

  • Band - rytmisk gitar
  • Band - rytmisk slagverk
  • Gitar
  • Slagverk


Ingvild Aas

Ingvild Aas

  • Ingen fag

Epost: Ingvild.aas@molde.kommune.no

Tlf.: 71174515

Mobil: 91885684


Jasmina Zivic

Jasmina Zivic

  • Fløyte
  • Musikklek drop-in lørdag

Epost: jasmina.zivic@molde.kommune.no

Mobil: 46236016


Jens Kristian Mordal

Jens Kristian Mordal

  • Althorn
  • Band - rytmisk gitar
  • Gitar
  • Instruksjon og ledelse - Ensembleledelse
  • Kornett - trompet

Epost: jens.kristian.mordal@molde.kommune.no

Tlf.: 71256595

Mobil: 91575722


Karin Skjetne

Karin Skjetne

  • Barneteater 5.-7. kl
  • Ungdomsteater

Epost: karin.skjetne@molde.kommune.no

Mobil: 90778568


Knut Morten Kårevik

Knut Morten Kårevik

  • Slagverk

Epost: knut.karevik@molde.kommune.no

Mobil: 93429538


Lars Wold

Lars Wold

  • Piano

Epost: lars.wold@molde.kommune.no

Tlf.: 71253293

Mobil: 93882541


Leiv Skeidsvoll

Leiv Skeidsvoll

  • Baryton
  • Kornett - trompet
  • Tuba
  • Ungdomsstorbandet

Epost: leiv.skeidsvoll@molde.kommune.no

Tlf.: 71251508

Mobil: 92212592


Lena Haugen Mordal

Lena Haugen Mordal

  • Althorn
  • Baryton
  • Kornett - trompet

Epost: lena.haugen.mordal@molde.kommune.no

Mobil: 48000514


Mathias Tvedten

Mathias Tvedten

  • Ingen fag

Epost: mathias.tvedten@molde.kommune.no

Mobil: 40040484


Matthew Thomas Barry

Matthew Thomas Barry

  • Althorn
  • Aspirantkorps
  • Baryton
  • Kornett - trompet
  • Trombone
  • Tuba

Epost: matthew.thomas.barry@molde.kommune.no

Mobil: 45688940


Ole Andreas Silseth

Ole Andreas Silseth

  • Kor
  • Sang

Epost: ole.andreas.silset@molde.kommune.no

Mobil: 93420733


Ove Hoem

Ove Hoem

  • Gitar

Epost: ove.hoem@molde.kommune.no

Mobil: 91355662


Per Kåre Fossum

Per Kåre Fossum

  • Cello
  • Klarinett
  • Kontrabass

Epost: per.kare.fossum@molde.kommune.no

Tlf.: 71251840

Mobil: 90137515


Rakel Hoem Rinde

Rakel Hoem Rinde

  • Althorn
  • Instruksjon og ledelse - Produksjonsledelse
  • Juniorkorps
  • Kornett - trompet
  • Waldhorn

Epost: rakel.hoem.rinde@molde.kommune.no

Mobil: 91353876


Sara Pernille Ulvestadbakken

Sara Pernille Ulvestadbakken

  • Kor
  • Sang


Sergiy Pidoprygora

Sergiy Pidoprygora

  • Dans - Kleive 1.-7. trinn streetdance
  • Dans - Skjevik - 1.-3. trinn streetdance

Epost: podoprygoras@gmail.com

Mobil: 45255176


Sindre Klykken

Sindre Klykken

  • Band - rytmisk elbass
  • Band - rytmisk gitar
  • Bandsamspill
  • Elbass
  • Kontrabass
  • Ungdomsstorbandet

Epost: sindre.klykken@molde.kommune.no

Mobil: 95940257


Steinar Andreas Rinde

Steinar Andreas Rinde

  • Fele - folkemusikk
  • Fiolin
  • Orkester


Synne Teiseth Norbeck

Synne Teiseth Norbeck

  • Band - rytmisk sang
  • Kor
  • Sang


Tendai Malvine Makurumbandi

Tendai Malvine Makurumbandi

  • Dans - 1.- 2. trinn barnedans
  • Dans - fra 9.trinn
  • Dansegrupper for gutter

Epost: marlvinet@yahoo.co.uk

Mobil: 92467050


Tobias Avlund Heiberg

  • Capoeira

Epost: tobiasaheiberg@gmail.com

Mobil: 90158968


Tove Midtbø Moe

Tove Midtbø Moe

  • Kor
  • Sang

Epost: tove.midtboe.moe@molde.kommune.no

Mobil: 41210932


Vladana Nikolic

Vladana Nikolic

  • Fordypningstilbud kunst
  • Kunst 3.-4. kl.
  • Kunst 5.-7. kl
  • Kunst 8.kl - 19 år

Epost: vladana.nikolic@molde.kommune.no

Mobil: 93875159


Øystein Heggstad

Øystein Heggstad

  • Piano

Epost: oystein.heggstad@molde.kommune.no

Mobil: 99726308


Molde Kulturskole

 

Social links