Ledelse og administrasjon

Ingvild Aas

Ingvild Aas

Rektor, enhetsleder

Epost arb.: ingvild.aas@molde.kommune.no

Tlf.arb.: 71111521

Mobil: 91885684


Halvor Holm

Halvor Holm

Nestleder / fagleder musikk. Kulturskolelærer - saxofon

Epost arb.: halvor.holm@molde.kommune.no

Tlf.arb.: 71111525

Mobil: 90183488


Eva Hjelen

Eva Hjelen

Sekretær

Epost arb.: eva.hjelen@molde.kommune.no

Tlf.arb.: 71111520

Mobil: 41561680


Rakel Hoem Rinde

Rakel Hoem Rinde

Fagleder. Kulturskolelærer - horn, dirigent

Epost arb.: rakel.hoem.rinde@molde.kommune.no

Tlf.arb.: 71111524


Cesilie Torheim

Cesilie Torheim

Fagleder dans. Kulturskolelærer - klarinett og musikklek

Epost arb.: cesilie.torheim@molde.kommune.no

Tlf.arb.: 71111529

Mobil: 99787227


Samah Alshaikhdeeb

Samah Alshaikhdeeb

Assistent inkluderingstilbud

Epost arb.: samah.alshaikhdeeb@molde.kommune.no

Mobil: 45116241


Molde Kulturskole

 

Social links